קורס אילוף כלבים לילדים

אם הילד שלכם אוהב כלבים וכל מה שקשור אליהם, תעודדו אותו ללמוד ולגלות יותר על חיה נפלאה זו. קורס אילוף כלבים שלנו יעניין אותו ויאפשר לו להבין את צרכי הכלב ואת דרך החשיבה שלו, ייתן תשובות לשאלות רבות על ההתנהגות והטיפול בכלבים.

הלימודים מיועדים לילדים החל מגיל בית ספר יסודי. שיעורים משותפים יעזרו ליצור מערכת יחסים חמה בינו לבין הכלב שלכם.

לפרטים נוספים על טיפול באמצעות כלבים לחצו כאן

למה כדאי שהילד ילמד אילוף כלבים?

בשיעורים שלנו, ילד ילמד לא רק לתת פקודות לכלב, אלא הוא יכיר כיצד נוצרת האינטראקציה בין אדם לכלב, את כללי הטיפול בכלב, יסודות הרפואה הווטרינרית, מחלות של חיות והטיפול בהם.

קורס אילוף כלבים יפתח בפני הילד שלכם תחום מדע מרתק. ילדים רבים מגיל צעיר חולמים ללמוד לאלף כלבים, אך הרבה פעמים לא יודעים מאיפה להתחיל. שיעורים שלנו מבוססים על שיטות שמעניקות לילד הבנה עמוקה יותר מהו אילוף כלבים.

ישנם מצבים כאשר ילדים לא מצליחים ליצור אינטרקציה עם הכלב וכתוצאה מכך כל המשפחה סובלת ומגיעה לנקודה בה צריך לעשות בחירה. מצבים כאלה הרבה פעמים עולים מחוסר הבנת דרך החשיבה וההתנהגות של הכלב.

בשיעורים שלנו אנו נתעמק בתיאוריה וכן נתרגל אותה באמצעות עבודה מעשית. כך, הילד יוכל בעצמו לראות ששיטות שמוצעות על ידי המדריך אכן עובדות.

אילוף כלבים לילדים

באופן פרדוקסלי, שיעורי אילוף כלבים עוזרים לילד להתגבר על הפחד מנשיכה. באמצעות אימונים הוא לומד לסמוך על הכלב, עושה אותו ממושמע וחכם, לומד לטפל בו בצורה בטיחותית ולהבין אותו.

כמו כן, שיעורים שלנו מאוד מומלצים לילדים עם:

  • לקות שפתית;
  • מחלות מערכת עצבים מרכזית;
  • ואוטיזם.

ילדים וכלבים דומים בתפיסה של אותות שבאות מאנשים אחרים: הם לא מקבלים ביקורת או השוואות, אלא מאוד תמימים ברגשות וברצונות שלהם.

לפרטים נוספים על טיפול באמצעות כלבים לחצו כאן

תכונה זו קובעת את הצלחתו של טיפול באמצעות כלבים אצל ילדים עם ספקטרום אוטיסטי. כיצד כלבים עוזרים בשיפור הפרעות שפה? הפקודה גורמת לכלב לבצע פעולה, מה שנותן מוטיבציה לילד לנסות להגיד משהו נוסף.

הילד קולט את רצונה של החיה לציית לו. פקודות קלות להגיה מכיוון שהן קצרות אך עדיין דורשות הפעלה של מנגנון הדיבור. הילד מתחיל מהגיה של שם הכלב ומקריאותו ואחר כך הוא מנסה לבטא פקודות נוספות כי הוא מאוד רוצה לשמח את חברו הפרוותי.

דרך אגב, על אותו עיקרון עובד גם גירוי לתנועה – ילד עושה את צעדיו הראשונים לכלב, מושיט יד כדי ללטף אותו. שיער רך ופרוותי והתנהגות שקטה של הכלב מרפים את השרירים מרגיעים את הילדים.

השיעורים שלנו תמיד מעניינים! מדריך קשוב לכל ילד ומוכן לענות על כל שאלה שלו על הכלב. החברות בין הילד לכלב תלך ותתחזק תחת השגחה של המדריך המנוסה והמקצועי שלנו!

    מתעניינים בטיפול באמצעות כלבים

    אשמח למסור כל מידע ולענות על כל השאלות