נטע גימפל מטפלת באמצעות כלבים

בואו נעשה היכרות! שמי נטע, אני בת 34, אמא לשני ילדים נהדרים ומטפלת באמצעות כלבים.

בשנת 2018 סיימתי בהצטיינות את לימודיי בקמפוס ברושים, אוניברסיטת תל אביב.

את הלימודים סיימתי עם 2 תעודת: מטפלת באמצעות כלבים ומאלפת כלבים.

לפני כן, בשנת 2014, סיימתי קורס הנחיית קבוצות.

אז למה בחרתי בתחום הזה? אני מאוד אוהבת ילדים וכלבים, וטיפול באמצעות כלבים זו דרך מצוינת וגם מועילה לשלב אותם יחד! טיפול באמצעות כלבים היא אחת השיטות היעילות ביותר לאנשים מכל הגילאים.

מטפל באמצעות כלבים

הטיפול מאפשר לילד לפתח מחויבות כלפי יצור אחר, להתפטר המתוקפנות, לתקן התנהגות ולפתח כישורי תקשורת.

אני מלמדת את המטופלים שלי על יסודות אילוף כלבים. עם הזמן, בעזרת מתן פקודות לכלב, הילדים לומדים לשלוט במעשים שלהם. במהלך הטיפול חשוב מאוד שהאדם ירגיש תמיכה, מה שלא תמיד אפשרי בשיעורים קבוצתיים, לכן בעבודה פרטנית עם הכלב הרבה פעמים אפשר להגיע לתוצאות תוך זמן קצר יותר.

לפרטים נוספים על טיפול באמצעות כלבים לחצו כאן

לאחר שקיבלתי את התעודה,  התחלתי לעבוד עם פנימיות ובתי ספר לחינוך מיוחד (נוער בסיכון, ילדים עם מוגבלויות), וגם להעביר שיעורים פרטיים. כמו כן, יש לי סטודיו לטיפול באמצעות כלבים, הממוקמת בפתח תקווה.

מטפלת בעזרת כלבים

במסגרת פעילותי עבדתי עם כלבים שונים. מאוד מרגש אותי לאלף את הכלב כך שבסופו של דבר הוא יהפוך לשותף ועוזר אמיתי בתהליך השגת המטרות, כאשר הסיפוק הכי גדול שלי הוא התוצאות שאנו מגיעים אליהן. כל הישג, אפילו הקטן ביותר, עושה אותי מאושרת. העיניים הנוצצות של הילדים, הרגשות החיובים מספקות לי השראה להמשיך את מה שאני עושה. המטופלים שלי מחזירים כפליים את האנרגיה שאני משקיעה בהכשרת כלבים.

על מנת להשיג את התוצאה הרצויה, אני מתכננת בקפידה כל שיעור. פיתחתי שיטה ייחודית משלי שהוכיחה את עצמה כיעילה ומביאה תוצאות מצוינות. בשיעורים שלי, ההחלמה מגיעה דרך שמחה, משחק, צחוק, ורגשות חיוביים!

  מתעניינים בטיפול באמצעות כלבים

  אשמח למסור כל מידע ולענות על כל השאלות

  שאלות נפוצות

  באיזה טיפולים את מתמחה?

  אני מתמחה בעיקר בעבודה עם ילדים. מדובר על ילדים עם חוסר בטחון עצמי, ילדים עם בעיות רגשיות, הפרעות קשב וריכוז, דכאון. וגם ילדים על ספקטרום האוטיסטי.

  איפה את מעבירה טיפולים?

  אני מעבירה טיפולים בסטודיו שלי בפתח תקווה. כמו כן קיימת אפשרות לטיפולים בבית הלקוח, באזור המרכז.

  האם יש לך הסמכות הנדרשות לעבודה עם ילדים?

  כמובן, ב-2018 סיימתי בהצטיינות את לימודיי בקמפוס ברושים, אוניברסיטת תל אביב.